Referenciemala som česť fotiť aj týchto ľudí

Nika a Maťo
 • Veronika Slamková

 • svadobné fotenie 2017
Lucka je veľmi milá, priateľská, ústretová a hlavne kreatívna fotografka, ktorej pozitívny prístup a nálada sa veľmi rýchlo prenesie aj na Vás. Okrem toho má neuveriteľný talent zachytiť atmosféru a hlavne emóciu daného okamihu a práve preto sme si ju vybrali ako našu svadobnú fotografku. A lepšie sme urobiť nemohli. Zábery sú prenádherné, prirodzené a plné… Nás. Celé fotenie sme si nesmierne užívali, od rána nás sprevádzal smiech, úsmevy a dokonca sme mali pocit, akoby sme sa s Luckou poznali už veľmi dlho. Vôbec si nevieme predstaviť ako to všetko postíhala, ale na našich fotkách je zachytené úplne, ale úplne všetko, čo sme chceli. Po svadbe sme sa veľmi tešili na after wedding fotenie, pretože sme vedeli, že to bude zaručene opäť krásne. A bolo! Teraz si nevieme vybrať zo všetkých tých krásnych fotiek.
Lucka nefotí len tak klasicky… zachytáva svadobný príbeh. Luc, my Ti veľmi ďakujeme. Ten náš je viac než nádherný!
Lena
 • Lena Rauschenbach

 • portrétne fotenie 2016

Hey you, the lovely photography girl! Do you know that your work is inspiring?! What I love about your work is that you can feel the love by watching at the photos. You can feel the happiness in its own special way and you are the one who puts a smile on all these human beeings aswell. Thanks for that smile. Love, Lena

> FOTOGRAFIE

Evka a Milan
 • Eva a Milan Šnirc

 • svadobné fotenie 2016

Svadobné fotenie s Luckou sme si užili. Je to veľmi milá a priateľská osoba. Páčilo sa nám, že nebolo treba pózovať, len si užívať jeden druhého a vznikli z toho prirodzené fotky zachytávajúce atmosféru okamihu. Počet výsledných fotiek bol viac ako postačujúci, mali sme problém vybrať si z nich 200-300 najlepších fotiek, ktoré sme potom reálne aj použili do svadobného albumu. Všetky boli krásne!

> SVADOBNÉ FOTOGRAFIE

Kika a Marcel
 • Kristína Belovičová

 • zásnubné a svadobné fotenie 2016

Lucka má veľký dar zachytiť atmosféru momentu z iného uhla ako býva zvykom. Jej fotky sú jedinečné a vďaka Luckinej bezprostrednosti sme celý svadobný deň, ako aj ostatné fotenia, prežili uvoľnene a bez stresu.

> FOTKY NA SVADOBNÉ OZNÁMENIE

> SVADOBNÉ FOTOGRAFIE

Tánka a Patrik
 • Tatiana a Patrik Kuva

 • svadobné fotenie 2016

Lucku sme si ako svadobnú fotografku vybrali preto, lebo sme mali dôveru v jej fotografický vkus. A nesklamali sme sa. Fotenie sme nemuseli nijako extra plánovať, posielať množstvo inšpirácii, ako by sme si to predstavovali…spoľahli sme sa na ňu a všetko prebiehalo veľmi prirodzene, s pokojom a smiechom. Počas príprav, obradu a hostiny sme ani nevedeli, že tam je a napriek tomu máme nafotené všetky pekné momenty toho dňa. Jediné z čoho sme mali obaja predtým obavu bolo to, či sa my budeme schopní dostatočne „prirodzene pekne“ tváriť. Nakoniec bola celá atmosféra svadobného fotenia z veľkej časti aj vďaka Lucke tak uvoľnená, že práve fotenie je jedným z najkrajších zážitkov. Lucka bola otvorená všetkým miestam, ktoré sme si vybrali, veľmi ochotná a schopná dať nám odborné vedenie. A fotky sú super, páčia sa nám, našej rodine aj kamarátom.

> SVADOBNÉ FOTOGRAFIE

Samo a Kika
 • Kristína Baňárová

 • svadobné fotenie 2016

S Luckou sme boli veľmi veľmi spokojní. Ma perfektný prístup k svojej práci. Je to veselá osôbka s krásnym citom pre zachytenie všetkých okamihov. Je ústretová, pozitívne naladená a po chvíľke s ňou sme mali pocit, akoby sme sa poznali už dlhú dobu.Cítili sme sa počas nášho veľkého dňa uvoľnene aj vďaka nej. Má super nápady, zachytí všetky krasne momenty a tak isto vyhovie všetkým želaniam a požiadavkám.

> SVADOBNÉ FOTOGRAFIE

 

Andrej a Zuzka
 • Andrej Kmotorka

 • zásnubné a svadobné fotenie 2015

S Luckou sme boli veľmi spokojní! Je kreatívna, má veľmi pozitívny prístup a na fotografiách dokázala zachytiť atmosféru, ktorú sme tam chceli. Nie sme zvyknutí na to, že nás niekto fotí, no vďaka prístupu, ktorý Lucka má, sme sa cítili veľmi pohodlne, čo sa prejavilo aj na prirodzenosti záberov vo výsledných fotografiách.

> FOTKY NA SVADOBNÉ OZNÁMENE

> SVADOBNÉ FOTOGRAFIE