Novoročné predsavzatie

Na nový rok som si tak ako mnoho iných ľudí sadla a začala si plánovať život. Baví ma to tak volať, znie to veľmi dôležito. V skutočnosti som si iba uvarila čaj, sadla si zababušená na gauč a začala si prechádzať svoju facebookovskú stránku. Prescrollovala som sa na úplný začiatok a rozmýšľala nad tým ako som začala fotiť. Prečo som začala. Kam som sa posunula a popritom som prežívala nesmiernu vďačnosť Pánu Bohu za to všetko. Za to ako postupne plní moje sny, akých skvelých ľudí som mala možnosť spoznať a pri akých jedinečných momentoch som mala privilégium byť. Moje srdce napĺňala iba vďaka za všetky tie možnosti spoluprác a chvíle s foťákom na krku na miestach kam by som sa bežne nedostala. A tak som sa Ho pýtala, čo má pre mňa pripravené tento rok. Kam ďalej môžem ísť, kam mám investovať svoj čas. Zobrala som zápisník a začala písať, brainstormovať. Ukazoval mi moje túžby, prvé fotolásky, dôvody prečo som začala fotiť a robiť to čo teraz robím. A nad to všetko…dostala som pozvanie. Vrátiť sa. Vrátiť sa na miesto plné úžasu a Krásy. Pozvanie vrátiť sa ku každodennostiam a zachytávať ich cez objektív. Zdielať ich priateľom a ľuďom okolo mňa. Zachytávať Krásu vo všetkom okolo mňa. A tak som si zadefinovala aj jedno z hlavných predsavzatí pre Lucphotography na tento rok:

  • Fotiť každodennosti, nielen tú klasiku do ktorej som sa za ten rok zabehla. Nosiť so sebou všade fotoaparát a všímať si Krásu vôkol.

A preto vznikol aj priestor na tomto webe, miesto, kde budem môcť s vami zdielať svoje fotovýlety, radosti, fotky každodenných okamihov. Miesto, kde vám budem môcť priblížiť svet podľa Lucie alebo aspoň časť z neho. A pýtate sa čo tieto fotky? Boli sme s M. na menšej zasneženej prechádzke, ktorá sa natiahla na x-hodinové brodenie sa snehom niekam smerom domov. Vtedy mi nebolo všetko jedno, no spätne..? Zážitok, na ktorý budeme ešte dlho spomínať :). Zobrala som so sebou foťáčik. Prežil keď som sa nespočetne veľa krát zviezla do záveju snehu ako taký tuleník a vzišli z toho tieto krásne fotky. Tak nech sa páči, popozerajte!